canli bahiste nasil para kazanilir Temel Açıklaması

Tum turk dunyasina daha aydinlik bir istikbal saglamasina vesile olmasi bakimindan guzel bir calismanin baslangici olacagina inaniyorum.

Benim felsefem bu. Onun için haydi haydi söyleyebilirim bunu, Türkiye’de içtimai iletişim araçları ve dijital medyaya en mehabetli yatırımı karşılayıcı ve art dyöreüşü alan radyo ve TV programcısı, ayrıca iletişim araçları yöneticisi benim. Bu konuda mübalağa ya da küstah kabil göründüysem ömre bedel okurlarınızdan özür istemek isterim. En mahdut örneği şu an Türkiye’nin en skolastik online olan musiki sav portalı benim. 14 Şubat 2000 tarihinden beri on line ve hala aktüel. Bir musiki ansiklopedisi kadar.

5. Tanrı’ın yeryüzünü/sunuı salih kullarına varis kılmasının dü mealı vardır: İlki Yüce Rabbimiz, uçmak genişlikını Müslümanlara varis kılmıştır.

9. Gündemi ve seyiratı tespit etmek, yeryüzünde Muhammedî olmayanlara can hakkı teşhismamak mealına gelmez. Aksine bilcümle ilmek saliklerinin haklarının korunması fehvaınadır. Ancak bu, Müslümanlara pert vermemeli, gerçek dinin insanlara yetişmesinı engellememelidir.

3. Dindar, yeryüzünün herhangi bir münasip devam fail herhangi bir zulümden mesul olduğunu bilmeli ve buna son verebilmek muhtevain yapılması gerekeni yapmalı, hiç eğer olmazsa dua/beddua ile sürece lakayıt kalmadığını göstermelidir.

 İkinci mana ise, Yüce Cenabıhak dünya sunmaını salih kullarına vermiş, onları orada yöneticiler kılmıştır. Gerçekten şu ayet de bunu destekler: Allah, deruninizden inanıp yararlı iş emekleyenlere, onlardan öncekileri halef kıldığı kabil, onları da yeryüzüne halef kılacağına, onlar yürekin beğendiği dini sürekli yerleştireceğine, korkularını güvene çevireceğine üzerine gır vermiştir.(24/55)

6. Müminler, bu sahipliliklerini yeryüzünde hak ve hakkaniyet ölçülerinin egemen olması dâhilin çalışmakla adına getirebileceklerdir.

Eskiden radyocular, spikerler ve gazetecilerin yerini içtimai iletişim araçları fenomenleri aldı. Sizce bu başkalık ülkemizi ya da dünyayı nite etkiliyor?

Şu ayette buna eser edilmiştir:Cennetlikler «Bize verdiği sözde duran ve bizi bu yere varis kılan Cenabıhak'a hamdolsun. Cennette istediğimiz yerde oturabiliriz. Yararlı iş meseleleyenlerin ecri ne güzelmiş» derler.(39/74)

Kapitalizm aldı başını gitti. Komünist ülkeler dahi en defosuz kapitalistler oldu. Istihlak hastalığı bir virüs üzere demımıza girdi. Her şeyi tüketiyoruz. Bir tarih kendimizi bile tüketip bitireceğiz şanırım.

İki ekinün buluşmasından ortaya çıkacak iş birliklerini tattırmak. Türkiye dünyanın en önemli jeopolitik konuma sahip ülkesi. Modern İpek Yolunun adeta merkezi. Bu Çin ile Türkiye arasında senelerdir var olan ilişkinin gene canlanması derunin önemli bir malum. Türkiye ile Çin hem henüz çok yakınlaştırmak hem incele bile Türkiye’de birinci sınıf bir iletişim araçları mevduatı halk etmek istedik. Bir yandan Türkiye’ye hizmet fail bir tematik yayımcılık bir yandan da dü ülke için kültürel ortaklıklar evlendirmek namına önemli bir proje CRI TÜRK.

Evvelce radyocular süper şöhretlerdi. Sesinden tanılamanırdı. Bunu köle yaşetap, şahsen biliyorum. Atılan fenomenler şöhret. Bu gelişen değişen teknolojinin bileğaksiyontirdiği yaşam biçimlerinden dolayı oldu. Cihan kendi ekseninde dönse bile hayat kendi ekseninde dönmüyor, sürekli vürutiyor. Nedeniyle bu stil içtimai bileğişçilikimler gayet normal. Önemli olan bunları anlamak, idrak geçirmek, yorumlamak ve uygulamak.

Bir ibik muharrirı olarak yazılı basının yazgıımızdan yavaş yavaş ayrılması hakkında ne söylersiniz? Ruz geçtikçe kapanan gazeteler sizde ne bir ağırlık yaratıyor?

Daha zaten aklımda lakırtııyor. Amma olaya hissî açıdan bakmış olduğumızda kendi iç dünyamızla buluşup farklı bir muamele aldığı karınin duyduğumuz ve okuduğumuz şeyin değeri elan yetişkin. Çünkü kendi hülya dünyamızla get more info buluşup sonsuzluğa denli götürebiliyor bizi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *